-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички дерев’яні – 39222100-5; контейнер одноразовий – 39221130-7; форма для кексів – 39220000-0)
Оголошено тендер
6 300.00
UAH
Номер:
7eec568885b54e4d8ecbfa42ed121be6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012230-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички дерев’яні – 39222100-5; контейнер одноразовий – 39221130-7; форма для кексів – 39220000-0)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.08.2026 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума6 300.00 UAH