• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з адвокатської діяльності

Оголошено тендер

74 480.00 UAH
Номер: 8f240d8257334508adb7e94edad1205f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012097-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальна організація «Харківський зоологічний парк»
Замовник: Комунальна організація «Харківський зоологічний парк»
Очікувана вартість: 74 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з адвокатської діяльності
Примітки: Відповідно до пп. 9 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4081 - Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума74 480.00 UAH