• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")

Оголошено тендер

36 500.00 UAH
Номер: fb24fdb718014f8c965320735ce2ca26
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011959-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 36 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Примітки: Протокол № 279 від 31.08.2026 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування: 31.08.2026 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Технічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система)
Код ДК 021:2015: 50421200-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенологічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума36 500.00 UAH