-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хризантема
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
3a4e092847f64fa4be7d6b3db86994ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011831-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359701
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, 04080, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДМИТРІВСЬКА, будинок 16 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359701
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, 04080, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДМИТРІВСЬКА, будинок 16 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хризантема
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума158 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7691 - Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума142 000.00 UAH