-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Оголошено тендер
1 534 114.00
UAH
Номер:
0bff0f0915f640f89e697a231fd76479
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011279-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Заклад загальної середньої освіти "Бірківський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017084
-
Адреса:
44240, Україна, Волинська область, село Бірки, вулиця Зелена,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад загальної середньої освіти "Бірківський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017084
-
Адреса:
44240, Україна, Волинська область, село Бірки, вулиця Зелена,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 534 114.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Примітки:
* Операції з надання послуг з харчування дітей у закладах освіти звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України. річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протокол № 29 від 26.08.2026 року. Закупівля проводиться на очікувану вартість та відповідно до потреби на 2026 рік та у зв’язку із відміненою процедурою відкритих торгів UA-2026-08-04-011351-a. У відповідності до підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБірки
Сума1 073 879.82 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБірки
Сума460 234.18 UAH