• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Влаштування інженерного захисту об'єктів АТ "Укрнафта" +++. Силові трансформатори 6кВ (ТП-15) установки комплексної підготовки нафти, Сумська обл. Охтирський р-н +++ (Додаткові роботи)

Оголошено тендер

264 415.32 UAH
Номер: c7ece812cc7a43b99eb9a017614c4f0a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011512-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 264 415.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Влаштування інженерного захисту об'єктів АТ "Укрнафта" +++. Силові трансформатори 6кВ (ТП-15) установки комплексної підготовки нафти, Сумська обл. Охтирський р-н +++ (Додаткові роботи)
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п.п.8 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Уповноважена особа: Сорока С.Л.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
Дата опублікування: 31.08.2026 15:50
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума264 415.32 UAH