• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивний комплекс для Ліцею № 123 «Романо-германський»)

Оголошено тендер

408 000.00 UAH
Номер: aee6bfe1f14941d7b4efe0ca6901390c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011390-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 408 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Інтерактивний комплекс для Ліцею № 123 «Романо-германський»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 15:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума408 000.00 UAH