• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

Оголошено тендер

72 000.00 UAH
Номер: 7415a1c0f04f4de6996f7946c7f069b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011091-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 72 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 15:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяПіщане
Сума12 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПіщане
Сума60 000.00 UAH