• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Диск гальмівний та колодки

Оголошено тендер

8 483.82 UAH
Номер: fa3869bee7534ca384d758b44c3500e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011291-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Очікувана вартість: 8 483.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Диск гальмівний та колодки
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 15:44
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Диск гальмівний перед. к-т (Megane III, IV. Fluence Duster)
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026
Колодки пер. Duster Megane III Fluence
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБровари
Сума8 483.82 UAH