-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канат сталевий, канат сталевий оцинкований, сітка рабиця, електроди, каніфоль, паста для паяння, припій
Оголошено тендер
1 601 490.00
UAH
Номер:
ace76bc1f1e74e169c8edd8652eb2c4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011230-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 601 490.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канат сталевий, канат сталевий оцинкований, сітка рабиця, електроди, каніфоль, паста для паяння, припій
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
31.08.2026 15:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 601 490.00 UAH