• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плити перекриття

Оголошено тендер

14 611 212.00 UAH
Номер: eeaa9ad622f44500b751845cac77da0d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011123-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 14 611 212.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плити перекриття
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Ковальчук Д.О.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2026 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума14 611 212.00 UAH