• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зарядний-хаб для акумуляторів пультів управління БпЛА

Оголошено тендер

11 333.33 UAH
Номер: 7ab274ec95bd4205ab5ee65a3587e6a2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011149-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 11 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зарядний-хаб для акумуляторів пультів управління БпЛА
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 352 від 31.08.2026 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 15:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума11 333.33 UAH