-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Радіотермінал абонентський 3S
Оголошено тендер
50 973.12
UAH
Номер:
76beda73adc840a0a36058d8b1fc280d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010816-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП"Тернопільелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05447987
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Тролейбусна, 7.
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП"Тернопільелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05447987
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Тролейбусна, 7.
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
50 973.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіотермінал абонентський 3S
Примітки:
Закупівля відповідно до абзацу 4 та абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару , коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин та необхідність захисту прав інтелектуальної власності , яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38110000-9 Навігаційні прилади
Дата опублікування:
31.08.2026 15:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Радіотермінал абонентський 3S
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума50 973.12 UAH