-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ппослуги з централізованого водопостачання
Оголошено тендер
331 172.17
UAH
Номер:
bcd5f8e4c5a943eb975038b6f0963c8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010293-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Синельниківська центральна міська лікарня" Синельниківської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01989160
-
Адреса:
52500, Україна, Дніпропетровська область, м. Синельникове, вул. Миру, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Синельниківська центральна міська лікарня" Синельниківської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01989160
-
Адреса:
52500, Україна, Дніпропетровська область, м. Синельникове, вул. Миру, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
331 172.17 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ппослуги з централізованого водопостачання
Примітки:
Здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 5 (4) п. 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
65110000-7 Розподіл води
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяСинельникове
Сума331 172.17 UAH