-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ВАЗ-210700-20 ВК 7769ВН, ВАЗ 210430-20 ВК5136АЕ, ВАЗ-2110 ВК 0456АР, ВАЗ-2107 ВК7853ВН
Оголошено тендер
99 895.00
UAH
Номер:
9e1ec9791cdb467289b60c5533f1d8fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010257-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40309748
-
Адреса:
33025, Україна, Рівненська область, Рівне, Малорівненська, 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40309748
-
Адреса:
33025, Україна, Рівненська область, Рівне, Малорівненська, 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
99 895.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ВАЗ-210700-20 ВК 7769ВН, ВАЗ 210430-20 ВК5136АЕ, ВАЗ-2110 ВК 0456АР, ВАЗ-2107 ВК7853ВН
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі. Закупівля номер UA-2026-07-23-010918-a не відбулась у зв'язку з тим, що не було жодного учасника. Вид закупівлі - закупівля без використання електронної системи закупівель , з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
23.07.2026 було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту ВАЗ-210700-20 ВК 7769ВН, ВАЗ 210430-20 ВК5136АЕ, ВАЗ-2110 ВК 0456АР, ВАЗ-2107 ВК7853ВН, номер закупівлі UA-2026-07-23-010918-a, ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання. 31.07.2026 аукціон не відбувався у зв’язку з відміною торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк встановлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. Замовником було прийнято рішення про здійснення закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей підпункту 6. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній ( крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі ( учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума99 895.00 UAH