• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")

Оголошено тендер

39 000.00 UAH
Номер: a007fa93d1d24892ac31dcbcfe3cb654
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010132-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 39 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Примітки: Протокол № 273 від 31.08.2026 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування: 31.08.2026 15:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Технічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень)
Код ДК 021:2015: 50421200-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування рентгенологічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума39 000.00 UAH