• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Саморозширюваний стент для периферичних судин (НК 024:2023 47932 - Стент для периферичних артерій металевий непокритий; НК 031:2024 P07040202 СТЕНТИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН); Балонний катетер для дилатації периферичних судин з покриттям, що містить лікарський засіб (НК 024:2023 62551 - Катетер балонний для ангіопластики периферичних артерій, який виділяє лікарський засіб; НК 031:2024 C010402020101 - БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРКУТАННОЇ ТРАНСЛЮМІНАЛЬНОЇ АНГІОПЛАСТИКИ (PTA))

Оголошено тендер

4 287 008.50 UAH
Номер: 4b5c11c04c6b4daf8cb4aeb88a22a0f1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010119-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 4 287 008.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Саморозширюваний стент для периферичних судин (НК 024:2023 47932 - Стент для периферичних артерій металевий непокритий; НК 031:2024 P07040202 СТЕНТИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН); Балонний катетер для дилатації периферичних судин з покриттям, що містить лікарський засіб (НК 024:2023 62551 - Катетер балонний для ангіопластики периферичних артерій, який виділяє лікарський засіб; НК 031:2024 C010402020101 - БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРКУТАННОЇ ТРАНСЛЮМІНАЛЬНОЇ АНГІОПЛАСТИКИ (PTA))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2026 15:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Саморозширюваний стент для периферичних судин (НК 024:2023 47932 - Стент для периферичних артерій металевий непокритий; НК 031:2024 P07040202 СТЕНТИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН)
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 35 штука
Період постачання (не задано)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Балонний катетер для дилатації периферичних судин з покриттям, що містить лікарський засіб (НК 024:2023 62551 - Катетер балонний для ангіопластики периферичних артерій, який виділяє лікарський засіб; НК 031:2024 C010402020101 - БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРКУТАННОЇ ТРАНСЛЮМІНАЛЬНОЇ АНГІОПЛАСТИКИ (PTA))
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 150 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 287 008.50 UAH