• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гайкові ключі

Оголошено тендер

24 840.00 UAH
Номер: b3094f7cbafc4594ad58ad21b533c4f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010014-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 24 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гайкові ключі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 31.08.2026 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 840.00 UAH