-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги ремонту авто Renault
Оголошено тендер
7 095.00
UAH
Номер:
0df129d6dbed40949aee65b04fa81b9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009979-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 095.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги ремонту авто Renault
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:11
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Діагностика ходової частини
Кількість
0.5 норм/год
Період постачання
до 31.08.2026
Комп'ютерна діагностика при ТО
Кількість
0.3 норм/год
Період постачання
до 31.08.2026
Заміна повітряного фільтра салону
Кількість
0.1 норм/год
Період постачання
до 31.08.2026
Заміна повітряного фільтра
Кількість
0.1 норм/год
Період постачання
до 31.08.2026
Заміна паливного фільтра
Кількість
0.5 норм/год
Період постачання
до 31.08.2026
Заміна маслі і масляного фільтра
Кількість
0.5 норм/год
Період постачання
до 31.08.2026
Заміна передніх гальмівних дисків та колодок
Кількість
1.8 норм/год
Період постачання
до 31.08.2026
Профілактика передніх гальмівних механізмів
Кількість
0.5 норм/год
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБровари
Сума7 095.00 UAH