• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Роботи з авторського нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт, що передбачені проєктною документацією по об’єкту: «Нове будівництво захисної споруди хххххххххххххххххх» згідно ДК 021:2015 код 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт

Оголошено тендер

567 321.60 UAH
Номер: 3ef9bca807d54a2ab6926cebb75e4d4e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-009867-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 567 321.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роботи з авторського нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт, що передбачені проєктною документацією по об’єкту: «Нове будівництво захисної споруди хххххххххххххххххх» згідно ДК 021:2015 код 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 28 пункту 13 Особливостей.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7781700 - Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, ремонт та інші інженерно-технічні заходи із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору, підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, сектору систем життєзабезпечення критичної інфраструктури
Сума28 000.00 UAH