• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Первинне (мобільне) укриття

Оголошено тендер

6 774 678.00 UAH
Номер: 1d5baa2c902b436895d1217110712e92
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-009592-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 6 774 678.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Первинне (мобільне) укриття
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Дата опублікування: 31.08.2026 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума6 774 678.00 UAH