• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Рукави напірні та напірно- всмоктувальні

Оголошено тендер

977 983.68 UAH
Номер: b36e3dfeeea0444cbd43ce11845a34ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-009436-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 977 983.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Рукави напірні та напірно- всмоктувальні
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Попов О.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 31.08.2026 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума977 983.68 UAH