• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Пакети для сміття 160 л. 10 шт., Пакети для сміття 35 л. 100 шт.

Оголошено тендер

3 600.00 UAH
Номер: 48e37b9d40ca4ee2af8960c7d9c98129
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-009335-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Очікувана вартість: 3 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пакети для сміття 160 л. 10 шт., Пакети для сміття 35 л. 100 шт.
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №135 від 31.08.2026 року. Категорія замовника - пункт 1 частина 3 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тип процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями з урахуванням СОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеражня
Сума3 600.00 UAH