-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №5 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
Оголошено тендер
2 435 078.94
UAH
Номер:
228ab18a7f6e4585be82c85054945013
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009330-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Бучанський ліцей №5 Бучанської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22208965
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вулиця Захисників України будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бучанський ліцей №5 Бучанської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22208965
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вулиця Захисників України будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 435 078.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №5 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
Примітки:
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:52
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Кількість
8631 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг)
Кількість
12642 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг)
Кількість
4431 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 0611702 "Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам"
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 349 938.17 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611021 "Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету"
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучанська
Сума1 085 140.77 UAH