-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Оголошено тендер
227 448.00
UAH
Номер:
fb3ea8ecb3204b3cb54c723339d49976
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009136-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125438
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Вул. Івана Франка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125438
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Вул. Івана Франка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
227 448.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.08.2026 14:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Студентський квиток державного зразка
Кількість
1300 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума227 448.00 UAH