-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Хліб цільнозерновий
Оголошено тендер
91 060.00
UAH
Номер:
2456f1cd32c149dda59c835b33ead5e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008990-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Контактна особа:
Скульська Тетяна 0335256754 liublynets_ugs@ukr.net
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
91 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб цільнозерновий
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:42
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля запланована на підставі за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. Попередньо проведений запит ціни пропозицій без зміни очікуваної вартості, кількості і технічних характеристик предмету закупівлі.
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб цільнозерновий
Кількість
1570 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюблинецька
Сума2 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюблинецька
Сума59 560.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюблинецька
Сума29 000.00 UAH