-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профільний настил Т-18, Т-7 з комплектуючими
Оголошено тендер
110 173.80
UAH
Номер:
88f48232432140a4802e6e875f6d499b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008906-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
110 173.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Профільний настил Т-18, Т-7 з комплектуючими
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 14:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Профіль сталевий листовий, гнутий фарбований
Кількість
199.5 метр квадратний
Період постачання
до 30.09.2026
Профіль сталевий листовий, гнутий фарбований
Кількість
109.8 метр квадратний
Період постачання
до 30.09.2026
Планка пристінна
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Планка пристінна
Кількість
6 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Планка надринвова
Кількість
6 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума110 173.80 UAH