-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Розподіл електричної енергії (Код ЄЗС ДК 021:2015 - 65310000-9 Розподіл електричної енергії) (розподіл електричної активності, послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Оголошено тендер
103 738.68
UAH
Номер:
3bcb7eecc3f24d3bb2dac516e92316af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008871-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ» НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42376774
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Федьковича, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ» НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42376774
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Федьковича, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
103 738.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розподіл електричної енергії (Код ЄЗС ДК 021:2015 - 65310000-9 Розподіл електричної енергії) (розподіл електричної активності, послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
31.08.2026 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяНадвірна
Сума103 738.68 UAH