-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автомобілів
Оголошено тендер
168 264.00
UAH
Номер:
1af4e4acc3df46a8ba836b500e25ecf6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008835-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
168 264.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування автомобілів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 14:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума168 264.00 UAH