-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Коригування науково-проєктної документації по об’єкту: «Ремонтно-реставраційні роботи та пристосування пам’ятки архітектури XVII-XVIII ст. Онуфріївської вежі Києво-Печерської Лаври у м. Києві» Коригування (код 45453000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Оголошено тендер
2 950 656.00
UAH
Номер:
8349eb97fa084f3dbf5e7d993e8720a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008842-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК "КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20073260
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул.Мазепи Івана, будинок 21.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК "КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20073260
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул.Мазепи Івана, будинок 21.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 950 656.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коригування науково-проєктної документації по об’єкту: «Ремонтно-реставраційні роботи та пристосування пам’ятки архітектури XVII-XVIII ст. Онуфріївської вежі Києво-Печерської Лаври у м. Києві» Коригування (код 45453000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів для закупівлі послуг відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування:
31.08.2026 14:39
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
На сьогодні постала потреба у коригуванні науково-проектної документації у зв’язку з необхідністю проведення додаткових досліджень пам’ятки, а також у виконанні додаткових проектних робіт, які виникли в процесі проведення реставраційних робіт впродовж 2018-2021 років. Крім того є необхідність приведення документації у відповідність до діючих на сьогодні державних будівельних норм та перерахунку кошторисної частини проекту в поточні ціни. Координує розроблення проектної документації по об’єкту генпроектувальник – Фізична особа-підприємець Прощенко А.А., який є автором проекту (ГАП) та здійснює авторський нагляд за проведенням реставраційних робіт відповідно до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта архітектури та Настанови щодо проведення авторського нагляду за будівництвом (ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014). Коригування зазначеної науково-проектної документації може бути виконано виключно певним суб’єктом господарювання, оскільки існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Тобто, на розроблений проект «Ремонтно-реставраційні роботи та пристосування пам’ятки архітектури XVII-XVIII cт. Онуфріївської вежі Києво-Печерської лаври ум. Києві». Коригування поширюється авторське право на його розробника, а саме – Фізичну особу-підприємця Прощенко А.А.
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Коригування науково-проєктної документації по об’єкту: «Ремонтно-реставраційні роботи та пристосування пам’ятки архітектури XVII-XVIII ст. Онуфріївської вежі Києво-Печерської Лаври у м. Києві» Коригування
Кількість
1 робота
Період постачання
до 15.02.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПісляоплата за Роботи здійснюється Замовником у безготівковому порядку у відповідності до Календарного графіку фінансування шляхом
перерахування коштів на рахунок Виконавця протягом 10-ти (десяти) банківських днів з дати підписання Акту здачі-приймання виконаних робіт.
Код класифікації видатківКПК-2026:3801280 - Фонд розвитку закладів загальнодержавного значення, в тому числі їх будівництво
Сума2 950 656.00 UAH