-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Придбання комплексних консалтингових, юридичних та інформаційних послуг необхідних для юридичного супроводу під час організації та проведення відкритих торгів
Оголошено тендер
6 000.00
UAH
Номер:
80032f68b9d744d8be38c98b70be1a6b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008628-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22771264
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ПРОВУЛОК Скоблі Олексія Героя України будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22771264
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ПРОВУЛОК Скоблі Олексія Героя України будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання комплексних консалтингових, юридичних та інформаційних послуг необхідних для юридичного супроводу під час організації та проведення відкритих торгів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5063 - Забезпечення діяльності централізованої бухгалтерії
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума6 000.00 UAH