• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра

Оголошено тендер

167 259.40 UAH
Номер: 00948af60d9c44d69965efd2d8aa0c89
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008482-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 167 259.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 14:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 770 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума167 259.40 UAH