-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Mitsubishi L200 (MMCJJKL10LH006011), Mitsubishi L200 (MMBNGV542PH008777), Ford Transit (WF0FXXTTRFRT19920); 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
275 868.00
UAH
Номер:
2aaf022343e24a6a81c1a651d5ae03f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008432-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
275 868.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Mitsubishi L200 (MMCJJKL10LH006011), Mitsubishi L200 (MMBNGV542PH008777), Ford Transit (WF0FXXTTRFRT19920); 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Заміна шарової опори
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна паливної форсунки
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт радіатора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна паливної форсунки
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт рульової рейки
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт турбокомпресора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт турбокомпресора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна гальмівних колодок задніх
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна гальмівних колодок передніх
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума275 868.00 UAH