• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Транспортні послуги з евакуаційного перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: af8cd9eebb12498b953231fc50709587
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008376-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Транспортні послуги з евакуаційного перевезення пасажирів автомобільним транспортом.
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 14:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Транспортні послуги з евакуаційного перевезення пасажирів автомобільним транспортом.
Код ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7413 - Інші заходи у сфері автотранспорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума100 000.00 UAH