-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп’ютер
Оголошено тендер
74 460.00
UAH
Номер:
e8428a7a9d8740d19461938045db90aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008318-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321682
-
Адреса:
Україна, Чернівецька область, Чернівці
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321682
-
Адреса:
Україна, Чернівецька область, Чернівці
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
74 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональний комп’ютер
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума74 460.00 UAH