-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп’ютер, код згідно ДК 021:2015 30213000-5 Персональні комп’ютери
Оголошено тендер
243 306.00
UAH
Номер:
19df42d96e5840d5a00440590c4e4270
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008041-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362729
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зернова будинок 4 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362729
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зернова будинок 4 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
243 306.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональний комп’ютер, код згідно ДК 021:2015 30213000-5 Персональні комп’ютери
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума243 306.00 UAH