-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Плугівська ділянка (свердловини №№ 1е, 2е, 3е, 4е, 5е, 6е, 7е, 8е)»
Оголошено тендер
672 000.00
UAH
Номер:
d8092e7e88944dc39ff614cd196324c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007816-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
672 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Плугівська ділянка (свердловини №№ 1е, 2е, 3е, 4е, 5е, 6е, 7е, 8е)»
Примітки:
Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; Місцезнаходження Замовника: вул. Зелена 64, м. Львів, Україна, 79017; Код ЄДРПОУ Замовника: 03348471;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування:
31.08.2026 14:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
22.02.2027 року спливає термін дії спеціального дозволу на користування надрами (надалі – Дозвіл) від 22.02.2007р. No4228, наданого Міністерством охорони навколишнього природного середовища України з метою видобування питних підземних вод для централізованого водопостачання з Плугівської ділянки (свердловини NoNo 1е, 2е, 3е, 4е, 5е, 6е, 7е, 8е), яке здійснює ЛМКП “Львівводоканал”. Для продовження терміну дії вказаного Дозволу необхідно в пакеті документів надати інформацію про реєстраційні дані висновку з оцінки впливу на довкілля, що визначає допустимість провадження планованої діяльності. Вказані інформація є одним з документів, який подається до Держгеонадр для отримання або продовження терміну дії Дозволу. Отримання вказаних послуг необхідно для продовження терміну дії Дозволу, оскільки бездозвільне користування надрами є державним злочином, який карається великим штрафами для підприємства та кримінальною відповідальністю для керівників підприємства. 3. Виконання вказаних робіт дозволить отримати Дозвіл та працювати ЛМКП «Львівводоканал» в правовому полі, а мешканцям громади Львівської МТГ отримувати якісні послуги водопостачання.
-
Дата публікації:
31.08.2026 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума672 000.00 UAH