• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра

Оголошено тендер

465 936.90 UAH
Номер: 53c7253b27df4d639ec951f3aa113809
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007746-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 465 936.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 2145 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума465 936.90 UAH