-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підшипник роликовий конічний
Оголошено тендер
4 991 746.60
UAH
Номер:
bae8fd1c5d574caeb1984de0d3a3388f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007538-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022900
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022900
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 991 746.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підшипник роликовий конічний
Примітки:
4 159 788.83 грн без ПДВ (чотири мільйони сто п'ятдесят дев'ять тисяч сімсот вісімдесят вісім гривень 83 копійки)
4 991 746.60 грн з ПДВ (чотири мільйони дев'ятсот дев'яносто одна тисяча сімсот сорок шість гривень 60 копійок)
Застосування вимог локалізації виробництва, Код 8482 20 00 00: Підшипники роликові конічні, включаючи внутрішні конічні кільця з сепаратором та роликами, складені
Категорія замовника: юридична особа та/або суб’єкти господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Вид закупівлі –товар -відкриті торги відповідно до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 та ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
Дата опублікування:
31.08.2026 13:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підшипник роликовий конічний 32044 MPS.P6
×
-
УКТ ЗЕД:
8482200000 - підшипники роликові конічні, включаючи вироби, складені з внутрішнього конічного кільця підшипника та сепаратора з роликами
Кількість
193 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 991 746.60 UAH