-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покриття з ПВХ для підлоги (лінолеум) та зварювальний шнур ПВХ
Оголошено тендер
1 065 700.00
UAH
Номер:
d8f7d4d93a2f49b39a2bb435617a11c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007468-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Харківський метрополітен"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04805918
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, Харків, вул. Різдвяна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Харківський метрополітен"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04805918
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, Харків, вул. Різдвяна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 065 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Покриття з ПВХ для підлоги (лінолеум) та зварювальний шнур ПВХ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 13:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Покриття з ПВХ для підлоги (лінолеум) для залізничного транспорту
Кількість
640 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2026
Зварювальний шнур ПВХ
Кількість
250 метр
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 065 700.00 UAH