• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з централізованого питного водопостачання

Оголошено тендер

125 882.14 UAH
Номер: 83785a7bbd28479884181db9fa268a85
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007126-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку
Замовник: Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку
Очікувана вартість: 125 882.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з централізованого питного водопостачання
Примітки: Відповідно до абзацу 4 частини 5 п. 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. ТОВ «ІНФОКС» філії «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» є єдиною організацією, яка надає послуги з централізованого водовідведення у м. Одеса і входить до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на ринку послуг з централізованого водопостачання у м. Одеса. ТОВ «ІНФОКС» філії «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» є єдиною організацією, яка надає послуги з централізованого водовідведення у м. Одеса і входить до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на ринку послуг з централізованого водопостачання у м. Одеса.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води
КЕКВ: 2272 Оплата водопостачання та водовідведення
Дата опублікування: 31.08.2026 13:40
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розподіл питної води
Код ДК 021:2015: 65111000-4 Розподіл питної води
Кількість 3410 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума125 882.14 UAH