-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 11 класів Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Оголошено тендер
259 710.00
UAH
Номер:
142d049e725e4bae9bb65a0c88cda5de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006939-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЧЕРНІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562852
-
Адреса:
77460, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Черніїв, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧЕРНІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562852
-
Адреса:
77460, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Черніїв, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
259 710.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 11 класів Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 13:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 1702 – Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧерніїв
Сума210 320.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 1021 – Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧерніїв
Сума49 390.00 UAH