-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерела викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Оголошено тендер
48 000.00
UAH
Номер:
b16214e24e60463793c25e43ed6a5404
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006884-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ′Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081352
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ′Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081352
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерела викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Примітки:
Місцезнаходження: Україна, Київ. Категорія замовника згідно п.4 ч.4 ст.2 Закону «Про публічні закупівлі» Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється з Особливостями відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
31.08.2026 13:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума48 000.00 UAH