-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини вулиці П. Орлика від кільцевої розв’язки до перехрестя з вулицею Соборна в м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області (коригування)
Оголошено тендер
45 402 148.80
UAH
Номер:
41c05a7c314443e7ae4a82e78ee9ae28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006852-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопількомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352024
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Сарненська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопількомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352024
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Сарненська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
45 402 148.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт частини вулиці П. Орлика від кільцевої розв’язки до перехрестя з вулицею Соборна в м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області (коригування)
Примітки:
Капітальний ремонт частини вулиці П. Орлика від кільцевої розв’язки до перехрестя з вулицею Соборна в м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області (коригування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
Дата опублікування:
31.08.2026 13:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт частини вулиці П. Орлика від кільцевої розв’язки до перехрестя з вулицею Соборна в м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області (коригування)
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума45 402 148.80 UAH