• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрощітки "MERSEN", щіткотримач

Оголошено тендер

431 640.00 UAH
Номер: ba1dc8561f46440e9ebe4aa906e8b075
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 431 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрощітки "MERSEN", щіткотримач
Примітки: ЛОТ 1 - електрощітки "MERSEN"; ЛОТ 2 – щіткотримач
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Дата опублікування: 31.08.2026 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума431 640.00 UAH