-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Теплова енергія, централізоване постачання гарячої води
Оголошено тендер
10 247 190.64
UAH
Номер:
ab89ea7bd58d4d889bc45bc57d8d3b00
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006806-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994586
-
Адреса:
09119, Україна, Київська область, Білоцерківський район, місто Біла Церква, вулиця Зінича Ігоря, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994586
-
Адреса:
09119, Україна, Київська область, Білоцерківський район, місто Біла Церква, вулиця Зінича Ігоря, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 247 190.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Теплова енергія, централізоване постачання гарячої води
Примітки:
Закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 13:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума160 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяБіла Церква
Сума10 087 190.64 UAH