-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт котельні Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою: вул. Шкільна, 29, с. Приміське Нікопольського району Дніпропетровської області
Оголошено тендер
797 000.00
UAH
Номер:
7e5c2239eb674b40997cf58bf4ca5726
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006748-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017778
-
Адреса:
53273, Україна, Дніпропетровська область, село Покровське Нікопольський район, вул.Калнишевського, будинок 19 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017778
-
Адреса:
53273, Україна, Дніпропетровська область, село Покровське Нікопольський район, вул.Калнишевського, будинок 19 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
797 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт котельні Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою: вул. Шкільна, 29, с. Приміське Нікопольського району Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 13:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПокровське
Сума797 000.00 UAH