-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Парковий від будинку №1 до будинку № 7а в м. Дергачі Харківського району Харківської області
Оголошено тендер
5 865 188.40
UAH
Номер:
ece5b0172efb46748d64ebed31fb83c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дергачівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059496
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Дергачівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059496
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 865 188.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Парковий від будинку №1 до будинку № 7а в м. Дергачі Харківського району Харківської області
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі на 2026 рік. Джерело фінансування закупівлі – місцевий бюджет. Місцезнаходження замовника - Україна, 62303, Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5. Категорії замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Очікувана вартість - з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 13:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Необхідність закупівлі безпосередньо пов’язана з урахуванням технічного стану об’єкта.
-
Дата публікації:
31.08.2026 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДергачі
Сума5 865 188.40 UAH