-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Послуги з адвокатської діяльності (надання правової допомоги з питань кримінального, цивільного, господарського, адміністративного, земельного, податкового згідно ДК 021:2015:79110000-8: послуги з юридичного консультування та юридичного представництва, під час захисту прав та інтересів Клієнта в судах України (місцевих, апеляційних та Верховному Суді) незалежно від спеціалізації суду, органах державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних та інших контролюючих органах, на підприємствах, в установах, організаціях всіх форм власності та підпорядкування, перед фізичними особами, в тому числі фізичними особами – підприємцями»
Оголошено тендер
228 000.00
UAH
Номер:
c73b0377ebfe405c93675af20acce899
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006417-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37227875
-
Адреса:
08129, Україна, Київська область, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Білогородська, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37227875
-
Адреса:
08129, Україна, Київська область, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Білогородська, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
228 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з адвокатської діяльності (надання правової допомоги з питань кримінального, цивільного, господарського, адміністративного, земельного, податкового згідно ДК 021:2015:79110000-8: послуги з юридичного консультування та юридичного представництва, під час захисту прав та інтересів Клієнта в судах України (місцевих, апеляційних та Верховному Суді) незалежно від спеціалізації суду, органах державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних та інших контролюючих органах, на підприємствах, в установах, організаціях всіх форм власності та підпорядкування, перед фізичними особами, в тому числі фізичними особами – підприємцями»
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 9 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності. Обгрунтування додається.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 13:10
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 9 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності. Обгрунтування додається.
-
Дата публікації:
31.08.2026 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПетропавлівська Борщагівка
Сума228 000.00 UAH