• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мікрофон Rode Wireless Pro (m505837) або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.

Оголошено тендер

30 547.00 UAH
Номер: 417f8cfa18d240448f2039b8911fb2f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006221-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Замовник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Очікувана вартість: 30 547.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мікрофон Rode Wireless Pro (m505837) або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 13:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Мікрофон Rode Wireless Pro (m505837) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума30 547.00 UAH